• Главная
 • /
 • Розробка
 • /
 • [Прочитайте До Покупки] Як Вибрати Хостинг Для Сайту Інтернет-Магазину.
Фото [Прочитайте До Покупки] Як Вибрати Хостинг Для Сайту Інтернет-Магазину. — travolta servers rau 1

[Прочитайте До Покупки] Як Вибрати Хостинг Для Сайту Інтернет-Магазину.

Що означає поняття «хостинг» і для чого його застосовують?

Для того щоб розуміти для чого і як застосовується хостинг, потрібно, в першу чергу, розібратися в його понятті. Під хостингом ми розуміємо послугу, яка дозволяє розміщувати якусь інформацію на сервері. Говорячи простіше, хостинг — це місце або який-небудь простір, на якому можна помістити різні файли в мережі Інтернет.

Сьогодні хостинг грає неймовірно велику роль у розвитку онлайн-підприємництва, і є обов’язковою складовою для розвитку вашої справи. Людина, яка вперше стикається з цим поняттям, не завжди відразу по достоїнству оцінює значення хостингу для ведення бізнесу. Але не варто нехтувати ним, а потрібно обов’язково розібратися для чого ця послуга існує, і яку роль вона в цілому грає.

Важливість хостингу неймовірно значуща, адже саме він визначає роботу сайту, розподіляє навантаження і гарантує безперебійну якісну його роботу.

it-room-air-conditioning

Для інтернет-магазину хостинг відіграє значну роль. В першу чергу, інтернет-магазини є комерційними проектами, тому важливо налаштувати правильно все ресурси для його коректної роботи. Щоб ваш віртуальний бізнес приносив прибуток, вам потрібно серйозно підійти до питання вибору правильної та стабільної майданчики для його розміщення. Тут необхідно врахувати безліч чинників, виходячи зі специфіки роботи самого інтернет-магазину — періодів сезонності, коли великий потік відвідувачів, кількості сторінок з каталогами, оформлення сторінки.

Класифікація / види хостингів.

Хостинги один від одного відрізняються ціновою політикою, робочими процесами і ресурсами, які в них закладені. На сьогоднішній день ми поділяємо хостинг на три категорії, а саме:

 • онлайн хостинг;
  виділений віртуальний сервер;
  виділений сервер.

Кожна категорія має деякі нюанси. Нижче представлена інформація, детально описує кожен тип хостингу.

Онлайн хостинг або віртуальний хостинг.

hosting

Даний тип хостингу є самим бюджетним варіантом і найбільш популярним серед користувачів. Віртуальний хостинг розташовується на сервері, на якому розміщуються також і інші хостинги. Тобто це означає, що цей сервер не ваш індивідуальний, а ділиться між декількома користувачами. Даний хостинг ідеально підходить для невеликих інтернет-магазинів, так як він є найдешевшим варіантом.

Природно, щодо ресурсів, цей варіант найбільш простий — ваш інтернет магазин зобов’язаний бути не надто вимогливим. Тим не менше, кілька тисяч сторінок в вашому каталозі магазина працюватимуть справно, і на них завжди буде вистачати потужності і ресурсів. Якщо ж ви прийдете до розуміння, що цього не вистачає, місце на диску завжди можна докупити. Головним недоліком віртуального хостингу є той факт, що обмеження по навантаженню завжди буде однаковим, в разі зростання відвідуваності магазину.

ЧИТАТЬ  Как  Выбрать Хостинг Для Сайта Интернет-Магазина [ Прочтите До Покупки ]

Виділений віртуальний сервер.

catalog

Цей варіант, як і попередній, передбачає індивідуального єдиного існування на сервері. У будь-якому випадку, його доведеться ділити. Головним достоїнством є той факт, що таких «претендентів» на ваш сервер буде не кілька десятків або навіть сотень, а всього 2-3. Цей сервер прекрасно підійде для інтернет-магазинів побільше, так як його ресурси фіксовані і краще (більше оперативної пам’яті, могутніше процесор, диск). Також у вас є можливість регулювати налаштування на сервері і підлаштовувати роботу під себе.

Істотним достоїнством такого виділеного віртуального сервера є надана послуга техпідтримки, яка відповідає за базові настройки сервера. Природно, всі ресурси на сервері можуть бути збільшені за вашим бажанням і за потреби. У будь-якому випадку, цей сервер прекрасно підійде для інтернет-магазинів середніх розмірів і здатний витримувати відвідуваність до декількох десятків тисяч чоловік в день.

Виділений сервер.

DedicatedServerSupport1

Найдорожчою і, природно, найпотужнішою майданчиком є виділений сервер для інтернет-магазинів. У цьому випадку ваш хостинг буде розміщуватися на окремому сервері і повністю обслуговувати виключно ваш інтернет-магазин. Даний хостер має свою підтримку, яка постійно стежить за справністю свого ресурсу. Єдиним моментом, який слід обов’язково врахувати, є той факт, що ця технічна не займається питаннями настройки, управління або повного обслуговування вашого сервера. Тому для цих завдань вам необхідно буде найняти фахівця, який буде вирішувати всі питання по коректній роботі майданчика.

Виділений сервер необхідний для великих і розширених онлайн-магазинів, так як дана майданчик вкрай дорога і вимагає додаткового фінансування на фахівців для обслуговування хостера. До того ж, інтернет-магазинам невеликих або середніх розмірів, абсолютно не потрібно купувати спеціально виділену площадку, а можна задовольнятися і продуктивно існувати на вище перерахованих двох варіантах.

Короткий підсумок вищесказаного За Вибору Хостингу.

Онлайн хостинг або віртуальний хостинг.

Цей варіант підійде для.

Корпоративних сайтів, блогів, невеликих інтернет-магазинів, лендінгів та інших не дуже ресурсовитратних проектів.

Переваги.
 • Досвід користувача не важливий;
  Низька вартість по-порівнянні з іншими типами серверів;
  Не потрібно системний адміністратор (цим займається підтримка хостингу);
  Швидкий старт (завантажувати свій сайт можна вже відразу після оплати).
Недоліки.
 • Потужність / ОЗУ / тактова частота і інші сістетемние ресурси сервера нерівномірно розподіляються між усіма сайтами, які розташовані на ньому;
  Швидкість роботи сайту, як правило, буде набагато нижче (хоча в більшості випадків, це не сильно відчутно, особливо на невеликих проектах);
  Нема повного контролю над сервером;
  Як правило, динамічний IP-адресу (виділений прийдеться докуповувати окремо).
ЧИТАТЬ  Как Скачать, Установить и Настроить Open Server для Windows [ Инструкция + Видео ]

Виділений віртуальний сервер (VPS).

Кому підійде.
 • Власникам інтернет-магазинів і сайтів з відвідуваністю до декількох десятків тисяч користувачів на день (кількість може залежати від багатьох факторів);
 • Власникам корпоративних сайтів / порталів;
 • Вебстудіо і розробникам;
 • Для організації ігрового сервера;
Переваги.
 • У порівнянні з виділеним сервером — низька ціна;
 • По суті, той же виділений сервер, але з обмеженими ресурсами;
 • Повний контроль над ОС і більшістю компонентів сервера;
 • Виділений IP адреса;
 • Висока пропускна здатність, в порівнянні з віртуальним хостингом.
Недоліки.
 • Потрібні базові навички управління сервером;
 • Не всі хостери надають повну підтримку над сервером (як правило, в їх підтримку входить установка / перевстановлення ОС сервера; включення, виключення, перезавантаження; Інсталяція панелей управління сервером, таких як CPANEL, ISPManager і інші);
 • Наявність інших орендарів VPS на одному фізичному сервері.

Виділений сервер (Dedicated Server).

Кому підійде.
 • Власникам величезних інтернет-магазинів і сайтів з відвідуваністю до декількох сотень тисяч користувачів в день (кількість може залежати від багатьох факторів);
 • Власникам корпоративних порталів;
 • Вебстудіо і розробникам;
 • Для організації ігрового сервера;
Переваги.
 • Окремий виділений ФИЗИЧЕСКИЙ сервер;
 • Повний контроль над усіма параметрами сервера;
 • Окремий канал зв’язку для швидкого доступу до сервера;
 • Висока швидкість роботи;
 • Висока пропускна спсобность;
 • Повна незалежність від інших орендарів хостингу, VPS або виділених серверров;
Недоліки.
 • Потрібний системний адміністратор для контролю працездатності і налаштувань сервера;
 • Висока вартість, в порівнянні з іншими варіантами розміщення.

7 Важливих Рад При Виборі Хостингу Для Сайту / Інтернет-Магазину

Сьогодні на ринку надано величезну кількість різних провайдерів на будь-який смак і гаманець. Серед цієї величезної кількості, ви, безсумнівно, знайдете хостинг, відповідний для вас. Вкрай складно підібрати єдину класифікацію, що дозволяє вибрати кращий хостинг, але ми пропонуємо вашій увазі деякі поради. Вони допоможуть вам підібрати коректну майданчик під свій інтернет-магазин.

[emaillocker id=292]

Резервне копіювання

 1. Не забувайте про резервне копіювання! Ця функція зараз надається практично кожної майданчиком і є вкрай істотною для роботи. Переконайтеся, що вся інформація щодня копіюється в автоматичному режимі. Це необхідно, щоб ваша сторінка в разі неполадок, було відновлено. Таким чином, ви позбудетеся від багатьох проблем і зможете продовжити роботу в нормальному режимі.

Вартість

 1. Дотримуйтеся середньої цінової політики на ринку. Природно, найдешевші варіанти не зможуть задовольнити всі ваші потреби. Найдорожчі варіанти теж не завжди до місця — іноді вони просто не потрібні для розміру вашої сторінки і її відвідуваності. Таким чином, середні за ціною хостинги, швидше за все, ідеально вам підійдуть.
ЧИТАТЬ  Как Установить и Настроить CMS Wordpress на Хостинге / OpenServer / Denwer [Инструкция]

Місце на диску (HDD / SSD) і ОЗУ (RAM)

 1. Подбайте про місце на диску і оперативної пам’яті. Оперативна пам’ять потрібна для того щоб витримати великі потоки відвідувачів вашого інтернет-магазину. У разі недостатнього обсягу оперативної пам’яті, деяким відвідувачам не вдасться переглянути ваші каталоги. Це призведе до втрат прибутку і зацікавленості клієнтів.

Техпідтримка

 1. Самостійно перевірте техпідтримку хостингу. Вам варто лише звернутися до них з деякими питаннями. По тому, як вони відповідають і реагують в цілому, вам вдасться скласти загальну картину про цю послугу. Пам’ятайте, що техпідтримка повинна працювати оперативно і якісно. Це відбивається на коректній роботі майданчика для розміщення інтернет-магазину.

Перевірка роботи хостингу

 1. Попередньо протестуйте роботу хостингу. Багато провайдерів пропонують клієнтам взяти пробний період. Це дуже зручно, так як ви можете в цілому ознайомитися з майданчиком, попередньо розібратися з усією цікавить вас і зрозуміти чи варто вибирати цей ресурс чи ні.

Сайт хостера

 1. Звертайте увагу на сайт. Необхідно розуміти, що кожна компанія повинна мати хороший якісний сайт, який здатний повністю проінформувати своїх відвідувачів про свій товар або послугу. Сайт повинен бути зрозумілим, простим у використанні, логічним і вміщати всі необхідні дані.

Устаткування

7. Не забувайте про обладнання, яке використовується для хостингу. Швидкість і якість роботи вашого інтернет-магазину / сайту / сховища безпосередньо залежить від застосовуваних ресурсів. Якщо хостинг добре обладнаний, у нього вистачить потужності на одночасне відвідування сторінки великою кількістю відвідувачів.

[/emaillocker]

Таким чином, виходячи з необхідних потреб і побажань, ви зможете підібрати хостинг для свого інтернет-магазину. Головним пунктом, який варто врахувати при виборі майданчика для сайту, є його відвідуваність користувачами. Чим більше цей показник, тим більше навантаження на сайт. Виходячи з цього, вам варто робити вибір на користь того, чи іншого хостингу.

Отже, тепер ви знаєте, що означає поняття «хостинг», в чому полягає його важливість і типи хостингу бувають, в цілому. Таким чином, з цього моменту ви володієте деякою базовою інформацією, яка, обов’язково, допоможе вам правильно підібрати хостинг і сміливо розвивати свій віртуальний бізнес.

Сподіваюся, стаття була для Вас корисною. Щоб про те, «як вибрати хостинг» дізналися Ваші друзі, поділіться цією сторінкою з ними в соціальних сеті. Якщо у Вас залишилися, будь-які питання, задавайте їх у коментарях. З радістю відповім на них!

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

Notify of
avatar
wpDiscuz