Фото Як за 25 хвилин Запустити рекламу в Facebook та Instagram. Детальна Інструкція [Частина 1] — rau post template fb

Як за 25 хвилин Запустити рекламу в Facebook та Instagram. Детальна Інструкція [Частина 1]

Як Ви думаєте, скільки часу може зайняти настройка реклами в FB і Instagram? Кілька годин? Пол дня? Добу? Ви будете приємно здивовані, якщо я скажу Вам, що цей захід, без урахування попередньої підготовки займає не більше 15 хвилин. Здивовані? Тоді, почнемо.

Реклама в Facebook і Instagram, як не дивно, стає все популярнішим і популярнішим. І це не дивно, адже ці соціальні мережі зростають день у день з неймовірною швидкістю. Разом зі зростанням клієнтів цих мереж, також зростає і якість реклами, яке пропонують ці соціальні системи.

Орієнтування на цільових користувачів ставати точніше, з кожним роком з’являються нововведення в настройках, конфігураціях і інших областях реклами Instagram і Facebook, що не може не радувати рекламодавців. Адже, чим точніше у нас буде можливість підібрати свою аудиторію, тим менше грошей ми витратимо на рекламу і, відповідно, отримаємо більше замовлень / заявок / відвідувань на свій ресурс.

Чому варто вибрати рекламу Facebook і Instagram

 • Велика кількість варіацій для орієнтування
 • Створити, налаштувати і вести рекламу в Facebook, в порівнянні з Google і Яндекса Набагато простіше
 • Реклама працює за системою аукціону, що означають, що всі реклкамодателі «борються» за місця, на підставі встановленої вами ціни
 • Facebook реклама дешевше, в порівнянні з  іншими рекламними мережами [Яндекс.Директ, Google Adwords], які працюють за принципом «платити за клік» (оплата за клік)
ЧИТАТЬ  Як Розмістити Рекламу в ВКонтакте за 25 хвилин [Нова Версія]

Ця стаття розрахована на новачків, які хочуть розібратися в тонкощах налаштування елементів управління рекламної кампанії Facebook і Instagram, швидко приступити до реклами свого продукту / послуги в цих мережах.

Як зазвичай відбувається запуск реклами в Facebook і Instagram

rau-post-red-button

Багато починаючих рекламодавців на нульовому (навіть ще не на першому) етапі рекламної кампанії зациклені на підборі красивих картіночек, написанні продають текстів, заголовків і т.д.

Це більш ніж правильна дія в цьому ланцюзі. АЛЕ! Чи не на цьому етапі. Як показує практика, багато новачків просто, в гонитві за швидким результатом і доходом «біжать» попереду паровоза і налаштовують рекламу інтуїтивно, і, як результат отримують витрачені даремно рекламні бюджети.

Тому, цей етап (нульовий) вкрай неправильно ігнорувати і пропускати, так як він — база всіх подальших налаштувань Ваших рекламних кампаній. І я вкрай рекомендую зосередитися на ньому, щоб уникнути всіх перерахованих вище неприємностей.

Попередня підготовка перед налаштуванням реклами Facebook

Перед тим, як приступити до налаштування рекомендую ознайомитися з цією статтею [10 життєво важливих налаштувань, які потрібно зробити перед запуском реклами в Facebook]. Отже, перше, що потрібно зробити, це «побачити» свою цільову аудиторію (ЦА). Для цього, потрібно сформувати потреби вашої цільової аудиторії.

[1 КРОК] Сформуємо портрет ЦА для реклами Instagram і FB

rau-post-crawd

Реклама буде марна до тих пір, поки ви будете її налаштовувати тикнув пальцем в небо. Для того, щоб вона працювала коректно, відкрийте блокнот або створіть замітку в Evernote [Буде посилання на статтю] і складіть список особливостей своєї аудиторії

 • Сімейний стан
 • Освіта
 • Вік
 • Пол
 • Місцезнаходження
 • Робота
 • Інтереси
  і т.д.

Це ще не весь список можливих критеріїв для оцінки ЦА, і для кожної ніші він може бути унікальний. Тому оцінку ЦА варто проводити не тільки виходячи з представленого вище переліку критеріїв, але і виходячи з вашого особистого досвіду роботи з вашою аудиторією. Так як, кожен бізнес має свої підводні камені під які неможливо створити будь-яку універсальну інструкцію.

ЧИТАТЬ  Як за 25 хвилин запустити рекламу в Facebook і Instagram. Детальна Інструкція [Частина 4]

Після того, як у вашій голові стало видно чіткий портрет своєї ЦА можна приступити безпосередньо до налаштування Facebook.

[2 КРОК] Готуємо посилання з UTM-міткою

Для того, щоб ми мали можливість відстежувати ефективність нашої реклами в системах аналітики [Google Analytics і Yandex.Metrika], необхідно додати до заслання сайту UTM-мітку [докладно про це читайте тут: Як створити посилання з UTM-міткою]. Після того, як зробили посилання збережемо її в блокноті, вона стане в нагоді трохи пізніше.

[3 КРОК] Встановлюємо та налаштовуємо Facebook Pixel (Піксель)

Це те, без чого запуск реклами, з моєї точки зору, стає марним. Ця надбудова необхідна для формування Ваших власних списків цільової аудиторії, які можна буде потім використовувати для більш точного таргетингу реклами. Більш детально тут: Що таке Facebook Pixel і як його налаштовувати.

Фууух, підготовку закінчили. Йдемо далі …

[Частина 2] Як за 25 хвилин запустити рекламу в Facebook і Instagram. детальна Інструкція

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

Notify of
avatar
wpDiscuz