Фото Як за 25 хвилин запустити рекламу в Facebook і Instagram. Детальна Інструкція [Частина 4] — fb post n 4

Як за 25 хвилин запустити рекламу в Facebook і Instagram. Детальна Інструкція [Частина 4]

Налагодження та додавання рекламного оголошення в Instagram і Facebook

Якщо ви впоралися з попередніми кроками уроку «Як за 25 хвилин запустити рекламу в Facebook і Instagram. Детальна Інструкція [Частина 3]«, то продовжимо.

  1. Виберіть відповідний формат оголошення. Формат можете вибрати залежно від Ваших потреб. Наприклад, ви обрали для реклами товари з Вашого інтернет-магазину, то є сенс брати формат «Кілька зображень в одному оголошенні», це дозволить Вам показувати кілька Ваших товарів в одному оголошенні у вигляді слайдера. Вийде, щось на подобі ось цього:

Image(21)

Якщо ж основний Вашою діяльністю є продаж послуг, то має сенс зробити [emaillocker id=»292"] який-небудь привабливий банер з закликом до дії або ж можна використовувати просто привабливе зображення / фотографію. Виглядати це буде ось так:

fb-ads

Дуже важлива річ, яку слід запам’ятати і дотримуватися цього правила перед створенням банерів. На банері повинно бути присутні не більше 20% тексту, це вимоги системи Facebook [[Не мої :)]В іншому випадку, ваша реклама буде відхилено, потрібно буде його переробити повторно, щоб воно відповідало правилам Фейсбуку. Ви запитаєте «Як перевіряти щільність тексту на банері? На око что-ли?». Насправді все йде набагато простіше.

Все, що Вам потрібно, це завантажити ваш банер в спеціальний інструмент для перевірки тексту на зображенні: https://www.facebook.com/ads/tools/text_overlay і далі слідувати рекомендаціям, які Вам запропонує система.

 

  1. Відмінно, після того, як наш банер готовий, давайте його додамо. Для цього, в розділі «Медіа» необхідно вибрати один із запропонованих варіантів завантаження контенту, в нашому випадку, так як ми плануємо використовувати статичний банер, виберемо блок «Зображення».

Image(22)

У вікні виберемо блок «Завантажити зображення» і виберемо зображення [[підготовлений банер]ля завантаження на своєму комп’ютері.

ЧИТАТЬ  Як за 25 хвилин Запустити рекламу в Facebook та Instagram. Детальна Інструкція [Частина 1]

Image(23)

  1. Далі, ми переходимо до блоку, де задається основна інформація оголошення, блок «Сторінка і посилання». У розділі «Приєднати Сторінку Facebook» вибираємо вашу статтю зі свого списку, або за допомогою кнопки «+» створюємо нову, якщо така відсутня [[не думаю, що варто описувати цей крок, тому що там не бачу нічого складного]Далі вводимо посилання з UTM-міткою, яку ми попередньо підготували на кроці 2 в першій частині цієї інструкціі.Пріступаем до складання оголошення, як створити текст, оголошення, на жаль, виходить за рамки цієї інструкції, тому ми будемо використовувати текст, який я підготував заздалегідь. Текст оголошення складається з Заголовка, Тексту і Описи посилання в Стрічці новин ці поля нам і належить заповнити.
    Тепер виберемо відповідний текст кнопки зі списку або приберемо її взагалі.

Image(24)

Залишаючи, найголовніший розділ, який дозволить нам аналізувати рекламу в подальшому — «Відстеження пікселя». Необхідно встановити перемикач на пункт «Відстежувати всі конверсії на мою пікселя Facebook».

Image(25)

[/[/emaillocker]p>

Усе! Налаштування нашої реклами готова. Було ж не складно погодьтеся. 🙂

Для того, щоб розмістити нашу кампанію необхідно натиснути на зелену кнопку «Розмістити замовлення» в правому нижньому кутку.

Image(26)

Після чого нас перекине на сторінку з нашим вже налаштованими кампаніями.

Врахуйте, що Ваші оголошення будуть показуватися не відразу, а тільки, коли будуть перевірені і затверджені модераторами Facebook. До тих пір вони будуть мати статус «На розгляді» або «Не приносять результатів», якщо ви не запустите рекламну кампанію.

Сподіваюся, я нічого не упустив і цей урок-інструкція був вам корисний.

Якщо стаття була Вам корисна ставте лайки і діліться зі своїми друзями в соціальних мережах, щоб вони теж могли самостійно використовувати і налаштовувати рекламу Facebook і Instagram.

ЧИТАТЬ  Як Розмістити Рекламу в ВКонтакте за 25 хвилин [Нова Версія]

Будь ласка, в коментарях напишіть, чи все у Вас вийшло? Зіткнулися Чи Ви з будь-якими труднощами?

Буду Вам дуже вдячний.

 

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

Notify of
avatar
wpDiscuz