Фото Як за 25 хвилин запустити рекламу в Facebook і Instagram. Детальна Інструкція [Частина 3] — fb post n 3

Як за 25 хвилин запустити рекламу в Facebook і Instagram. Детальна Інструкція [Частина 3]

Як визначити бюджет реклами в Facebook і Instagram

Залишилося подолати найскладніший, з точки зору розрахунку і дуже відповідальний крок на етапі налаштування рекламної кампанії.

Якщо ви до цього дня не пробували використовувати цей канал реклами, то для того, щоб сформувати бюджет рекламної кампанії, я рекомендую встановити мінімальний бюджет [$ 5 / день]. Спільно з корректно налаштованою системою збору аналітики на сайті дозволить вам зрозуміти, яку саме аудиторію ви отримуєте собі на сайт.

Якщо [поведінкові фактори посилання на статтю], аналіз конверсій і розрахована вами вартість одного ліда / замовлення / продажу на сайті демонструють позитивні результати, то можна сміливо підвищувати бюджети. В іншому випадку, слід переглянути настройки рекламної кампанії, внести в них зміни і запустити рекламу для повторного аналізу.

Що необхідно коректно налаштувати на цьому етапі:
  1. Встановити бажаний бюджет і при необхідності змінити розклад. Це дуже корисна опція, яка може стати в нагоді вам. Наприклад, якщо у вас проходить якась розпродаж / акція / спец пропозицію і т.д, яку необхідно завершити у визначений термін. Крім того, ми можемо відстрочити запуск нашої рекламної кампанії на певну дату, що робить цю настройку дуже корисною. Рекомендую!

Image(14)

Якщо ми встановимо бюджет «на весь термін дії», то суму нам доведеться поставити виходячи з кількості днів в розкладі виходячи з політики Фейсбук мінімум $ 5 / день. Цей метод списування коштів за рекламу відкриває нові можливості.

У розділі «Планування реклами» стане доступний пункт «Показувати рекламу за графіком», що дає можливість задавати час показу реклами в залежності від Ваших вимог. Використовувати цей метод чи ні, вирішувати Вам. Іноді, це дійсно необхідно.

Image(15)

Image(16)

  1. Далі слід не менш важлива настройка «Сума ставки», яку Фейсбук пропонує нам за замовчуванням в положенні «Авто». Я все ж рекомендую встановити цей пункт в положенні «Вручну», тому що, як показує практика, авто-ставки не завжди демонструють хороший результат, а швидше спрямовані на те, щоб максимально швидко витратити Ваш бюджет.
ЧИТАТЬ  Як створити UTM-мітку за 3 хвилини [Інструкція]

Але, це лише моя думка, іноді встановлений пункт «Авто» показує, досить непогані результати по вартості переходів і конверсій. У нашому прикладі, ми зупинимося на пункті «Вручну» .Facebook рекомендує нам ставки грунтуючись на вже надійшли в систему даних про минулі рекламних кампаніях цієї тематики.

Вони, як правило, злегка завищені, знову ж таки, здогадуєтеся чому. 😉 Я встановлю ставку значно нижче рекомендацій і буду поступово її підвищувати залежно від отриманих результатів. Пункти «Оптимізація для показу реклами» та «Коли ви платите» залишаємо за замовчуванням.

Image(17)

Пункти «Тип доставки» і «Коли ви платите» не чіпаємо, залишаємо за замовчуванням.

І нарешті, завершую крок — створення і оформлення оголошення

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

Notify of
avatar
wpDiscuz