Фото Як за 25 хвилин запустити рекламу в Facebook і Instagram. Детальна Інструкція [Частина 2] — fb post n 2

Як за 25 хвилин запустити рекламу в Facebook і Instagram. Детальна Інструкція [Частина 2]

Приступаємо до створення і налаштування реклами в Instagram і Facebook

[КРОК 1] Переходимо в акаунт і створюємо рекламне оголошення

0. Для цього, у Вашому акаунті переходимо в в розділ «Управління рекламою»

Image(6)

  1. Вибираємо Ваш рекламний профіль.

Image(7)

  1. Натискаємо на кнопку «Створити оголошення».

Image(8)

  1. Як рекламної мети вибираємо «Перенаправляти людей на веб-сайт»

Image(9)

[КРОК 2] Розкладемо Вашу ЦА Facebook і Instagram по поличках

Нарешті, ми перейшли до самого серця рекламної кампанії, налаштування таргетингу. Це найбільш важливий момент при створенні реклами, тому рекомендую приділити йому достатньо часу.

Що необхідно налаштувати в групі рекламних оголошень:

  1. Якщо ми хочемо бути показані, тільки на аудиторію, яку ми вже попередньо створили, то слід вибрати «Індивід. Налаштована аудиторію», де буде запропонований вибір вже створених раніше наших списків аудиторій. Вибирати цей пункт, тобто аудиторію необов’язково, але якщо ви вибрали, значить охоплення аудиторії, яку ви будете далі налаштовувати звузиться до рамок вибраного списку, тому, не лякайтеся 🙂

Image(10)

    1. Тепер необхідно встановити регіони показу [Геотаргетинг]. Рекомендую вибирати цей параметр, як можна вже, чим точніше ви вкажете, де варто показувати Ваше оголошення, тим з більшою часткою ймовірності Ви потрапите на свою аудиторію.

 

  1. Задати демографічні дані [Пол, Мова і Вік]. Те ж саме стосується і цих трьох параметрів. Вкажіть точні дані про ваших потенційних відвідувачів. Установка мови надважлива при налаштуванні. Наприклад, якщо Ви встановили таргетинг по областям України, то це не означає, що оголошення побачать всі російськомовні люди, як показує практика, на території країни перебуває велика кількість студентів, емігрантів і т.д., які можуть не розуміти спрямованості вашої пропозиції. Тому, щоб уникнути надвитрат слід встановити тільки ті мови, якими говорить і читає ваша аудиторія.
ЧИТАТЬ  Як за 25 хвилин запустити рекламу в Facebook і Instagram. Детальна Інструкція [Частина 3]

Image(11)

  1. Підібрати і встановити інтереси по заздалегідь сформованому портрету ЦА [см. КРОК 1 підготовки]

В налаштуваннях реклами поділяємо нашу аудиторію на кілька категорій залежно від демографії та поведінки. Наприклад, у вас магазин з продажу жіночих шуб, вартість товару свідомо висока. Якщо ви виконали попередній крок, то ми вже знаємо, що наші клієнти, наприклад, жінки від 25-50 років [потенційно можуть собі дозволити придбати дорогу річ], які замужем [тобто потенційно, побачивши нашу рекламу вони можуть проїсти лисину своєму чоловікові про бажання придбати нову шубу], також вони можуть цікавитися модою, одягом, покупками і т.д. Цим людям ми і будемо показувати рекламу.

Виставляємо ці параметри в детальному націлення. Вводячи відповідні інтереси в рядку пошуку. При необхідності можна також виключити деякі інтереси, які вам не підходять.

Image(12)

  1. При необхідності скоригувати таргетинг додатковими настройками [Зв’язки, Мобільні пристрої і т.д.]

Якщо у вас є «прокачаних» сторінка в facebook, то можна, також, виділити / виключити людей або друзів людей, яким подобається ваша сторінка Facebook.

Image(4)

Також, можемо націлити на мобільні пристрої. Наприклад, якщо необхідно виділити, тільки платоспроможну аудиторію, то, наприклад, можна сегментувати людей використовують iOS-пристрої топових моделей.
Image(5)

6. Переходимо до останньої налаштування на цьому кроці — «Види плейсменту» [тобто місце, де буде показуватися наша реклама]. Тут можете подивитися відео: Як виглядає реклама Facebook і Instagram на різних видах плейсменту.

Рекомендую дотримуватися наступного правила: 1 рекламна група оголошень = 1 вид плейсменту, зараз розповім чому так. Виходячи з досвіду, можу з упевненістю сказати, що при аналізі кампаній з кількістю плейсмент більш 1, оцінити CTR того чи інного оголошення практично неможливо. Тому що, наприклад, оголошення в правій колонці менш клікабельні, ніж оголошення в стрічці новин. Наприклад, якщо в першому випадку наш CTR склав 1,5%, а в стрічці новин 5%, то в загальній статистиці ми побачимо середню температуру по лікарні, тобто 3,25%, що абсолютно не відповідає істині. Тому, щоб уникати подібних конфузів, рекомендую [не наполягаю :)] робити настроювання плейсменту окремо.

ЧИТАТЬ  Як Розмістити Рекламу в ВКонтакте за 25 хвилин [Нова Версія]

Image(13)

Відмінно, півшляху ми з вами преодалел. Було не складно, правда ж? 🙂 Залишилося вже зовсім трохи до запуску і отримання прибутку.

Отже, продовжимо …

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

Notify of
avatar
wpDiscuz